Bill Kaulitz: „Valentýna neslavím, protože nemám přítelkyni“

17. února 2011 v 19:03 | LaFee* Nell <3 |  Tokio Hotel-interviews
http://www.j-wave.co.jp/blog/saturdaysonic/images/110212_world_02.jpg
12.02.2011- J-wave(JP): Interview

Tento týden jsme se setkali s fenomenální německou rockovou kapelou Tokio Hotel. Nana Otsuka se s nimi setkala včera a dotazovala členy Tokio Hotel, kteří navštívili Japonsko.

K dnešnímu datu prodali více jak 7 milionů alb! Jsou nejúspěšnějšími interprety Německa za posledních 20 let. Tento týden Tokio Hotel udělali debut v Japonsku.

Včera v budově v Tokiu, jsem šla navštívit kytaristu Toma, jeho dvojče - zpěváka Billa. Také jsem se setkala s basistou Georgem a bubeníkem Gustavem.

Outfit zpěváka Billa byl jedinečný. Měl na sobě stříbrný oblek, bylo úžasné! Jak se dalo očekávat, byl oslnivý!
Nejprve jsem se zeptala na nevyřečený příběh kapely a odkud je jméno Tokio Hotel.

Bill: To je otázka, která je pokládána často. Kapela vznikla, když jsme byli velmi mladí a první jméno kapely bylo "Devilish." Chtěl jsem cool jméno a zároveň jsme hledali nové jméno, měli jsme nápad "Tokio Hotel." Dobře to znělo a Tokyo je město, které je daleko a stále motivuje. Líbilo se nám to, protože jsme cítili, že to je cíl. Zahrnujíc slovo "hotel", byl to svět, o kterém jsme snili. A pak vzniklo "Tokio Hotel." Myslím, že je to pěkné jméno.

"Tokio je cíl" snil o místu tohoto symbolu. [Tokyo -> Tokyo]
A jako symbol žití na turné -> hotel.
Jméno kapely je plné snů.

Později jsem jim řekla o jejich prvním japonském albu "Darkside of the Sun". Slyšela jsem, že to bylo koncepční album.

Bill: Jsem udělat speciální edici pro japonské fanoušky. Myslím, že to musíte pochopit poslechem alba. Zahnuli jsme tam dva nové songy a songy z předchozích alb. Z tohoto pohledu se si myslím, že je to nejlepší album Tokio Hotel, které bylo vydáno. Pokud jde o songy, každý člen kapely si vybral svého favorita. Například, mysleli jsme si, že by tam měl figurovat "Monsoon", protože to je pro nás velmi speciální song. Je to náš první singl.

Za pár dní je 14. února, Valentýn. V Japonsku mladá dívka dává čokoládu klukovi, kterého miluje. Tady je jejich reakce, když jsem jim to řekla!

Bill: Opravdu?! Tenhle zvuk musíme zavést v Německu! Závidím japonským klukům. V Německu je taky Valentýna. Ale kluci dávají dívkám dárky. Taky můžete dát dárky lidem, kteří jsou pro vás důležití, jako vaše rodina. Já nedělám nic, protože přítelkyni nemám, ale Georg má, proč ji nedáš něco jako auto nebo diamant?

Přeji si, abych byla japonský kluk. V Německu a Japonsku jsou některé zvyky odlišné! Nevěděla jsem, že má Goerg přítelkyni! Dala jsem jim čokoládu.
Členové Tokio Hotel se rozhodli zanechat poslední zprávu čtenářům.

Bill: Děkujeme za vaši trvalou podporu. Jsem velmi šťastný, že jsem v Tokiu. Doufáme, se brzo uvidíme! 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu:

Anoo! 100% (305)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama