LaFee <3

17. února 2011 v 16:10 | LaFee* Nell <3 |  About LaFee
Povolání: Zpěvačka
Věk: 20
Datum narození: 9. 12.
1990
Místo narození: Stolberg u Aachenu, Německo
Znamení: Střelec   aktuální horoskop »
Výška: 166 cm

Christina Klein (LaFee) se narodila v Stolbergu u Aachenu v Německu. Je jí 19 let. Její matka se jmenuje Kariakoulla a je původem Řekyně, její otec se jmenuje Bernhard. LaFee má také bratra, kterému je 20 let a jmenuje se Andreas. Její pravé jméno je Christina Klein. 

LaFee využila slávy Tokio Hotel stejně jako jiné skupiny a zpěváci např. Kilerpilze nebo Nevada Tan a začala zpívat jako předskokanka na koncertech. Jejího talentu si všiml hudební producent Bob Arnz, který jí pomohl se zviditelnit.

LaFee si sama píše texty, ve kterých zpívá o problémech dospívajících např. v písničce Virus zpívá, jak jí její nejlepší kamarádka přebrala kluka a ona jí přeje, aby se nakazila nějakou nemocí nebo v písničce Prinzesschen (princeznička) zpíva o holkách, které si všechno kupují za peníze. 

Její kapela má 4 členy Ricky Garcia, který má kytaru, Tamona Müssnera, který hraje na bubny, Klause Hochhäusera, který hraje na klávesy a Gorana Vujice, který hraje na basovou kytaru. A samozřejmě LaFee, která zpívá. 

Na svém kontě už má 4 alba (3 v němčině a 1 v angličtině) - LaFee (2006), Jetzt Erst Recht (2007), Shut Up (2008), Ring Frei (2009).

Jméno LaFee znamená ve francoužštine víla. LaFee má 2 tetováni - jedno u levého oka (jsou to písmena LF) a toto tetování je nalepovací, a potom má na levé lopatce slunce a v něm čínský znak štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu:

Anoo! 100% (305)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama