LaFee o písničkách z alba J.E.R.

25. února 2011 v 19:21 | LaFee* Nell <3 |  LaFee-Others
1) Jetzt erst Recht:(Práve teď)
Titulní písnička mého alba!Já jsem ho napsala proto,že dříve jsem nad sebou moc nepřemýšlela! Všichni mi říkali:,,Ty nic nestihneš a to jsi zpěvačka!" a v songu říkám:,,Tedˇ vám teprve ukážu,že tohle zvládnu!" Song je s mými osobnímy problémy a pro všechny ,kteří mě pomlouvali za zády!Tï mi nechtěli dát žádnou smlouvu na natočení desky. Ale já jsem hrdá že tihle lidi se projevili!
2) Heul Doch:(Tak si breč)
Nebylo to pro mě těžké najít první singl k mému CD,,Heul Doch " je super song.Bylo to pro mě opravdu překvapující jak moje fanynky se mnou na Tour zpívali každej řádek téhle písně!K téhle písni mě inspiroval můj kamarád ze školy,ketrý mě též nechutně pomlouval!!!Než jsem mu potom své přátelství k němu to naše kamarádství překazila ,potom začínával brečet!!! Ale když mě někdo *nasere* tak nemůžu mít soucit (Hej promiňte ale to nasere tam fakty je :))
3) Du Bist Schön:(Jsi pěkná)
Tenhle song mluví o holkách,které trpí bulímií.Můj producent Bob měl nápad na tuhle písničku.Taky jsem hodně viděla ,jak každý chce být hubený.Bob mi vysvětlil jak takové holky vypadají a jaké mají problémy ,ale tedˇ už vím,že jsem v pohodě!
4) Der Regen fähllt:(Déštˇ padá)
Tenhle song jsem napsala já s mým producentem Bobem. Než Britney Spears upadla ke zrhoucení. Onamůže být ten lepší případ slávy a přesto to nevydržela....já jí i v tomhle docela rozumím.Nemusí být vždy jen pěkná a úspěšná.Někdy ,když jsem na Tour si večer sednu v mém hotelovém pokoji a cítím se opuštěná..naštěstí je to jen zřídka!
5) Beweg Deinen arsch:(Pohni tvým zadkem)
Je osmá párty píseň s mega úžasným zněním..!Pojednává o klukovi..který se diví celý čas upřeně na dívku a neodvažuje se jí oslovit. Já v songu říkám: "Pohni svým zadkem,starý,mluv konečně se mnou...budˇ příjdeš sem, nebo poslouchej a čum!"
6) Wer Bin Ich:(Kdo jsem)
V tomhle songu jde o lásku.Mohla jsem tento song obzvláštˇ dobře zazpívat,protože v tento moment jsem totálně zamilovaná!V songu se ptám"Proč mě zrovna miluješ?? Ty chceš dostat přece krásnější a lepší! To co v tomhle songu zpívám,je přesně to co já tedˇ pro moji kamarádku pocituji......."Wer Bin Ich" je kus mého srdce na tomhle albu.Když si tenhle song pustím dostanu okamžitě husí kůžy!

7) Küss mich:(Polib mě)
V "Küss mich" zpívám o tom,že chci určitý typ.Jde o sex. Já vím ,že je to docela provokativní,protože mi je teprve 16 kromě toho vím,že dnes mají už 13 leté holky špatné zkušenosti.Musí sami vlastně vědět,jak se věci mají.Nechci to tady nějak rozvádět.Všichni lidé mají sex je to přece docela normální!!!
8) Zusammen:(Spolu)
Zpívám o dvojici(Páru),která se spolu zabila. Na tenhle nápad jsme přišli jednoho dne v novinách,kde psali o usmrcení páru.Myslím,že je to docela zajímavé ,co lidi kvůli lásce, a svým pocitům dokážou.Naštěstí já ještě takové pocity nemám.
9) Stör ich:(Překážím)
Song mluví o rodině ,ve které se rodiče neustále hádají a to dítě bylo mezi tím bezmocné.Naštěstí jsem ještě nikdy neměla takový drsný život!!! Samožřejmě u nás se taky někdy vyskytli hádky.Bohužel je na světě více dětí u kterých si rodiče nerozumí.Hodně mých přátel si tím také prošlo!!!!
10) Für dich:(Pro tebe)
Zpívám o tom že,jakmi někdo učinil bolest. Když mi někdo ublíží a já se pomstím.Třeba jako se mu můžu pomstím tělesně.Vnímám to i často ve škole.Některé holky mají hned zranitelné narážky na mě.Tak hned mi něco v hlavě naskočí.
11) Weg Von Dir:(Pryč od tebe)
V téhle písni stojím mezi dvěma překážkama,vlastně chci od každého pryč- a pak zase nechci. Jako dítě jsem taky měla takovou situaci.Když jsem měla 3 roky tak mě mamka nadávala. Po té jsem jela chtěla na krátký čas k našemu sousedovi,měla jsem jen holínky a pyžamo.... Ale brzy na to jsem samozřejmě chtěla zpátky pryč k mé matce...
12)Heiss:(Žhavá)
"Heiss" je ten správný Dobrý-náladový-zábavný- song.Těšilo mě už, když jsem ho mohla zazpívat naživo u mojí kamarádky na jedné párty.Hovoří to vlastně , že moje kamarádka mě opustila pro jinou kámošku,ale bohužel nebyla taková plná energie(žhavá) jako já. a taky to tak souhlasilo,že moje kamrádka se ke mně rychle vrátila zpět.......Nikdy jsem ještě v takové situaci nebyla,ani bych nikdy nechtěla být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu:

Anoo! 100% (305)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama